Hakkımızda

Merkez Yangın Sistemleri

Hakkımızda Merkez Yangın Söndürme 2002 yılından itibaren deneyimli, eğitimli, genç ve dinamik kadrosuyla sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla Türkiye’nin çoğu bölgesinde yangın söndürme cihazlarının dolum, bakım ve satışı ,yangın dolapları, yangın algılama sistemleri, otomatik yangın söndürme sistemleri,

Davlumbaz söndürme sistemleri,iş güvenliği malzemeleri, paratoner(yıldırımsavar), yangın eğitimi alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız, sizleri ve çalışanlarınızı yangına karşı bilinçlendirmek amacı ile Sertifikalı Yangın Eğitimi Programı ile can ve mal güvenliğinizi sağlamaktadır..

 

İlkelerimiz;

  • Kaliteli ve uygun ürün seçenekleri ile müşteri memuniyeti sağlamak
  • Hizmet sonrası müşteri takibi yaparak verdiğimiz hizmetin arkasında durmak
  • Meslek ahlakı ile sosyal sorumluluğun bilincinde kaliteli hizmet sunmak
  • Uluslar arası standartları benimseyen hizmet kalitesini sağlamak,uygulamak ve sürekli iyileştirmek

 

Çalışma Şeklimizle Farkımızın Farkındayız !

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacıyla müşteri memnuniyet ve önerilerini sistematik olarak ölçmek ve değerlendirmek,beklenti ve ihtiyaçlarını saptayarak planlamada ve uygulamada bulunmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önce dinliyor, isteğiniz doğrultusunda sizin için gerekli malzemeyi en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden kimsenin zamanından çalmadan en hızlı şekilde yerine teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin işlerini büyük/ küçük diye ayırım yapmadan herkeze eşit şekilde güler yüzlü hitap etmek önceliğimizdir. Bir şirket, çalışanlarından oluşur" felsefesine yürekten inanarak çalışanlarımıza değer veriyoruz ve tam potansiyellerini gösterebilmeleri için onlara olanaklar sağlıyoruz.

 

Unutulmamalıdır ki; ÖNLEMEK Ödemekten daha ucuzdur.

 

 

Hakkımızda
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © CopyRight 2017